Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Кеpiвництво

Від 3 жовтня 2016 року Директором Чернігівської Філії призначено Іллю Геннадійовича Коптеля.


Ілля Геннадійович Коптель – досвідчений управлінець із керівним досвідом понад 5 років. Розпочинав кар’єру в мобільному операторі Life:) на посаді менеджера. Професійний розвиток продовжив в МТС-Україна, де працював начальником відділу продажів масового ринку до приходу в команду Укртелекому.

Серед вагомих досягнень Іллі:

— Звання кращої команди в долі активації Vodafone

— Краща команда з просування тарифного плану Smartfone

— Номінація «Прорив року» на MTC Sales awards 2014

Закінчив iMBА при Корпоративному університеті МТС (Москва), учасник профільних тренінгів Core Business School.

Має юридичну освіту.


 
IMG_5178_1.JPG
Лахнеко Сергій Миколайович
Начальник технічної служби 

Має дві вищі освіти: закінчив з відзнакою Українську державну академію зв’язку ім.О.С.Попова та Київський національний економічний університет ім.В.Гетьмана. Значний досвід в галузі телекомунікацій здобув в компаніях «Утел» та «МТС Україна», де працював як в напрямку продажів, так і технічної підтримки. Понад 15 років займає керівні посади. Головним досягненням є будівництво мережі мобільного зв’язку в Чернігівській області, модернізація та перехід на нові технології 3-го покоління. Запорукою його успіху є цілеспрямованість, системність мислення та вміння сформувати ефективну команду.


 
halimonenko_n_a_1.jpg
Халімоненко Неля Анатоліївна
Начальник фінансово-економічного відділу.

Народилася 20 лютого 1974 року в смт. Піщанка Вінницької області.
У 1996 році закінчила Київську державну академію легкої промисловості України за спеціальністю "економіка підприємств".
Працювала інженером Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення Чернігівської дирекції УДПЕЗ «Укртелеком», з 2002 року – економістом відділу фінансово-економічного планування та аналізу Чернігівської філії ВАТ «Укртелеком», з 2003 року - начальником цього відділу. 
З листопада 2014 року призначена на посаду начальника фінансово-економічного відділу Чернігівської філії ПАТ «Укртелеком».
Тихоненко Світлана 
Начальник відділу управління персоналом та організаційного розвитку

Має вищу економічну освіту та освіту в галузі управління персоналом, отриману в  Києво-Могилянській бізнес-школі.

Досвід роботи в напрямку управління персоналом, в тому числі на керівних посадах,  складає понад 10 років. Працювала в компаніях: «САН ІнБев Україна», «Альфа-Банк Україна».
Сфери компетенції: пошук та підбір персоналу, адаптація персоналу, створення систем оплати праці та мотивації, оцінка персоналу, навчання та розвиток, управління трудовими відносинами, організація кадрового діловодства, внутрішні комунікації.


Коробко Лариса Михайлівна

Коробко Лариса Михайлівна
Начальник відділу будівництва мережі

В 1991 році закінчила Одеський електротехнічний інститут зв’язку за фахом  - багатоканальний електрозв’язок. Після здобуття вищої освіти трудову діяльність розпочала на посаді інженера-проектувальника проектно-кошторисного відділу Чернігівського обласного виробничо - технічного управління зв’язку, працювала інженером технічного нагляду за будівництвом відділу будівництва, начальником відділу будівництва, заступником директора з питань будівництва Чернігівської  філії ПАТ Укртелеком".
З листопада 2014 року призначена на посаду начальника відділу будівництва мережі Чернігівської філії ПАТ «Укртелеком».Чернігівська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Чернiгiв, 14000, проспект Миру, 28

Зворотний зв'язок