Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Клієнтам

Чернігівська філія відкритого акціонерного товариства “Укртелеком” відома у кожному куточку області. Щодня нашими послугами користуються понад 280 тисяч абонентів, і їх кількість постійно збільшується.

 

Зекономити час, сплатити за послуги електрозв'язку, отримати необхідну інформацію Ви зможете, завітавши до відділень “Телекомсервіс”, де кваліфіковані фахівці запропонують Вам цілий комплекс послуг.

 

В області активно розвивається і оновлюється таксофонна мережа. Єдина телефонна картка Укртелекому, яка дійсна на території України, надає можливість телефонувати як в межах одного населеного пункту, так і в будь-який куточок нашої країни і світу.

 

Якщо Ви хочете бути в курсі світових новин, подорожувати глобальною інформаційною мережею, але не маєте вдома комп'ютера, свої послуги Вам пропонують Інтернет-центри Чернігівської філії Укртелекому.

 

Чи знаєте Ви про можливості свого телефону? Він може не лише єднати Вас зі світом, радувати спілкуванням з друзями і рідними, а й бути добрим і надійним помічником! Якщо Ваш телефон підключений до цифрової АТС, Чернігівська філія ВАТ “Укртелеком” пропонує Вам додаткові види обслуговування

 

У разі, якщо у Вас виникнуть питання щодо якості зв'язку та обслуговування, звертайтесь на “гарячу” телефонну лінію Укртелекому в Чернігівській області.

 

Ви маєте також можливість звернутися з хвилюючих Вас питань безпосередньо до керівництва підприємства. Щотижня директор Чернігівської філії ВАТ “Укртелеком” та його заступники з напрямів здійснюють особистий прийом громадян.

Сподіваємось, наша співпраця буде корисною і взаємовигідною!


Чернігівська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Чернiгiв, 14000, проспект Миру, 28

Зворотний зв'язок