Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Інтернет

Послуга ОГО! базується на технології ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line). ADSL – це нова технологія , яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по існуючій телефонній лінії.

При користуванні Інтернет телефонна лінія залишається вільною, і Ви можете одночасно працювати в Інтернет та розмовляти по телефону. Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну.

Всім користувачам ОГО! пропонуємо пакет додаткових послуг ОГО! +.

Перевірити можливість підключення

Введіть номер телефону з зазначенням коду області (приклад 0442564305)
 Номер телефону:

На жаль, за вказаним номером телефонної лінії нема технічної можливості надавати послугу «ОГО!». Залиште, будь-ласка, контактну інформацію, щойно така можливість з'явиться, до Вас звернуться наші фахівці.

Номер тел. лінії, на яку буде надаватися послуга

Контактний телефон із зазначенням коду області, приклад 0442564305 *

П.І.Б. контактної особи *

Примітка

* - поля, обов'язкові для заповнення

Вітаємо! Ви можете отримати послугу "ОГО!"

Надто короткий номер телефону

Замовити послугу ОГО! можна на сайті «Мій Укртелеком» або за телефоном 8-800-506-8-800.

Переваги користування послугою ОГО!

 • Постійний доступ до Інтернет
  Для Вас виділено окремий порт на телефонній станції ВАТ «Укртелеком». Отже, Ви ніколи не почуєте сигналу «зайнято» та у будь-який час можете отримати доступ до мережі Інтернет.
 • Висока швидкість передачі даних
  Висока швидкість приймання/передавання даних дозволить Вам комфортно працювати в Інтернет та максимально використовувати його ресурси і можливості – працювати з веб-сайтами, швидко завантажувати великі за об'ємом файли, завантажувати та обмінюватись аудіо та відео файлами, спілкуватись та обмінюватись даними в реальному режимі часу*.
  * Примітка. Конкретні параметри підключення до мережі Інтернет за технологією ADSL (якість, швидкість) обумовлюються технічними характеристиками Вашої абонентської телефонної лінії та визначаються після тестування, що проводиться спеціалістами ВАТ «Укртелеком» при підключенні.
 • Простота замовлення послуги
  Ви можете замовити послугу ОГО! по телефону, електронною поштою або факсом – вибір за Вами*. Наші фахівці зв’яжуться з Вами та узгодять деталі Вашого замовлення.
  * Примітка. Інформацію про номери телефону/факсу та адресу електронної пошти, за якими можна замовити послугу «ОГО!» у Вашому місті (населеному пункті), дізнайтесь на сайті тієї філії Укртелекому, послугами якої Ви користуєтесь, або за телефоном 8-800-506-8-800 (дзвінки з мережі ВАТ «Укртелеком» безкоштовні).
 • Зручність та легкість користування
  Фахівці ВАТ «Укртелеком» підключать Ваш персональний комп’ютер до Інтернет (комп’ютер має бути обладнаний мережною Ethernet картою чи USB-портом) та ознайомлять Вас з можливостями замовленої послуги.

  Крім того, Ви можете самостійно настроїти на своєму комп’ютері доступ до Інтернет за допомогою установчого диску, який буде надано Вам у комплекті з модемом.

  Для виходу в Інтернет Вам не доведеться гаяти час, очікуючи, доки модем встановить з’єднання. Натисніть «іконку» запуску – і Ви в Інтернет.

 • Гармонійне поєднання ціни та якості
  Умови оплати за користування послугою «ОГО!» Укртелекому є надзвичайно вигідними. До того ж Ви можете обрати найбільш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу Ви працювали в Інтернет.
 • Цілодобова сервісна підтримка
  До Ваших послуг цілодобово працює по всій України телефон сервісної підтримки 8-800-506-8-800 (дзвінки з мережі ВАТ «Укртелеком» безкоштовні).

Детальну інформацію щодо надання послуги ОГО! у Вашому місті (населеному пункті) шукайте на сайті філії ВАТ «Укртелеком», послугами якої Ви користуєтесь:

 • Як перевірити наявність технічної можливості надання послуги ОГО! за Вашим номером телефону
 • Як замовити послугу
 • Скільки коштує послуга ОГО!

Послуга надається по всій території України.


Чернігівська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Чернiгiв, 14000, проспект Миру, 28

Зворотний зв'язок