Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Стан мережі

24.03.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом квітня 2017р. проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   
  • 05.04.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Н.Сіверський  р-н. с.Шептаки, с.Чайкіне;  Ріпкинський р-н с.Вишневе; Чернігівський р-н с.Ладинка; 
  • 06.04.2017 (з 08.30 до 16.00) – Менський р-н с.Бігач, с.Сахнівка, с.Миколаївка, с.Локнисте;
  • 06.04.2017 (з 09.00 до 16.00) – Прилуцький р-н  с.Охіньки;
  • 06.04.2017 (з 10:00 до 16:00) - Ріпкинський р-н  с.Н.Українське;
  • 10.04.2017 (з 08:30 до 16:00) – Сосницький  р-н с. Хлоп’яники, с.Авдіївка;
  • 10.04.2017 (з 10:00 до 16:00) – Н.Сіверський  р-н с. Лісконоги, с.Пушкарі, с.К.Слобода ;  Ріпкинський р-н  с. Голубичи, с.Н.Українське;
  • 11.04.2017 (з 08:30 до 16:00)  - Сосницький р-н с. Чорнотичі, с.Кудрівка, с.Козляничі ;
  • 11.04.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Варвинсьський р-н   с.Богдани;  
  • 11.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Коропський р-н  с. с.Верба;  Козелецький р-н  с. Данівка;
  • 12.04.2017 (з 08:30 до 16:00) Корюківський р-н  с.Охрамієвичі, с. Перелюб, с. Б.Слобода;
  • 12.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Чернігівський р-н  с. Ягідне, с.Красне, с.Слобода, с.Вікторівка
  • 13.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Корюківський р-н  с.Жукля, с.Козилівка, с.Рибинськ;
  • 13.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н с.Жадове;
  • 18.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Ічнянський р-н  с.Городня;  Коропський р-н  с. Вишеньки, с. Жовтневе, с.Атюша; 
  • 18.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Н.Сіверський р-н  с.Пушкарі, с.К.Слобода;  Городнянський р-н  с.Конотоп, с.В.Дирчин;
  • 19.04.2017 (з 09:00 до 16:00)  Коропський р-н  с. Тарасівка, с.Лукнів, с.Краснопілля;             
  • 19.04.2017 (з 10:00 до 16:00)  Ріпкинський р-н   с.Убіжичі; Чернігівський р-н  с. Слобода, с.Вікторівка;
  • 20.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Талалаївський р-н  с.Болотниця;  
  • 20.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н  с.З.Міст, с.Галаганівка;  Ріпкинський р-н с. М.Листвен;  Чернігівський р-н с. Вікторівка;
  • 24.04.2017 (з 08:30 до 16:30) Менський р-н  с.Стольне, с.Семенівка;
  • 24.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н  с.Янжулівка;  Ріпкинський р-н смт.Любеч;
  • 25.04.2017 (з 08:30 до 16:30) Менський р-н  с.Максаки, с.Городище;    
  • 25.04.2017 (з 09:00 до 16:00) Прилуцький р-н  с.Нова Гребля;  
  • 25.04.2017 (з 10:00 до 16:00) Ріпкинський р-н  смт.Любеч;  Козелецький р-н   с. Олбин;
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

21.02.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом березня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.   
  • 06.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Н.Сіверський  р-н. с.Стахорщина, с.Студінка, с.Кудлаївка.; Козелецький р-н с. Олексіївщина, с. Бригінці, с. Петрівське; Чернігівський р-н с. Новий Білоус; Городнянський р-н, с. Сеньківка; 
  • 06.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Ніжинський р-н с.Крути;
  • 06.03.2017 (з 08:30 до 16:00) Менський р-н с. Феськівка
  • 07.03.2017 (з 08:30 до 16:00) м Мена, с. Дягова, с. Волосківці, с.Синявка, с. Степанівка, с. Покровське;   
  • 07.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Варвенський р-н с.Журавка -с.Антонівка
  • 07.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Н.Сіверський  р-н с. Блистова
  • 09.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Ічнянський р-н с.Парафіївка
  • 09.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Чернігівський р-н с.Рудка
  • 09.03.2017 (з 08:30 до 16:00) Менський р-н  с.Слобідка, с.Ліски,с.Осьмаки,с.Ушня
  • 13.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Сосницький р-н с.М.Устя,с.В.Устя,с.Бутівка
  • 13.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Козелецький р-н с.Лемеші,с.Кіпті;  Чернігвський р-н  с.Андріївка, с.Жевідь;  Н-Сіверський р-н  с.Лизунівка, с.Попівка,с.Печенюги;  Городнянський р-н  с.Ільмівка, с.Володимирівка
  • 14.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Коропський р-н с.Криски, с.Радичів;  Чернігівський р-н  с.Ягідне, с.Красне
  • 14.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Ічнянський р-н  с.Андріївка; Сосницький р-н с.Лави, с.Волинка, с.Вільшане, .с.Полісся
  • 14.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Ніжинський р-н  с.Бурківка, с.Черняхівка
  • 15.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Сосницький р-н с.Кнути; Козелецький р-н с. Омелянів, с.Сираї
  • 15.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Городняський р-н  смт Тупичів, с.Невкля, с.Бурівка;  Козелецький р-н с.Данівка ; Чернігівський р-н с.Ладинка, с.Серединка
  • 16.03.2017 (з 09:00 до 16:00 Сосницький р-н с.Спаське, с.Змітнев, с.Конятин
  • 16.03.2017 (з 09:30 до 16:00) ) Носівський р-н с.Дослідне
  • 16.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н с.Іванівка, с.Іванпуть
  • 20.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Корюківський с.Забарівка, с.Олександрівка
  • 20.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Чернігівський р-н с.Мохнатин, с.Довжик, с.Кувечичі;  Н-Сіверський  с.Смяч, с.Будище
  • 21.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Козелецький р-н с. Морівськ, с.Максим;  Корюківський р-н с.Сахутівка, с.Домашлин, с.Тютюнниця
  • 21.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Носівський р-н с.Шлях Ілліча
  • 21.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Коропський р-н с.Свердловка;  Козелецький р-н с.Скрипчин;  Городнянський р-н с.Хоробичі, с.Деревини, с.Лемешівка;
  • 22.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Корюківський р-н с.Буда, с.Наумівка;  Прилуцький р-н с.Лісові Сороченці
  • 22.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Козелецький р-н с.Прогрес, с.Красилівка, с.Підлісне;  Чернігівський р-н с.Слобода, с.Вікторівка;  Городнянський р-н с. Конотоп, с.Великий Дирчин
  • 23.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Корюківський р-н с.Сядрине
  • 23.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н с.Прогрес, с.Карповичі
  • 27.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Коропський р-н с.Нехаївка, с.Рижків, с.Шаболинів;  Прилуцький р-н с.Малківка
  • 27.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Бобровицький р-н с.Горбачі, с.Осокорівка
  • 28.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Коропський р-н с.Карильське, с.Билка (Червоне), с.Рождєственське (Пролетарське)
  • 28.03.2017 (з 10:00 до 16:00) Семенівський р-н  с.Хотіївка, с.Тимоновичі;  Козелецький р-н  с.Бірки, с.Котів;  Чернігівський р-н с.Кархівка, с.Ведильці, с.Мньов
  • 29.03.2017 (з 09:00 до 16:00) Коропський р-н с.Риботин,  с.Сохачі;  Срібнянський р-н с. Дігтяри
  • 29.03.2017 (з 09:30 до 16:00) Бобровицький р-н с. Бараниця.
Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

23.01.2017

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом лютого проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  

  • 06.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Прилуки -Сухополова
  • 06.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -    Ріпки-Олешня
  • 06.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -    Остер-Косачівка; Тужар
  • 06.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -    Чернігів-Новоселівка, Чернігів-Киселівка, Чернігів-Ульянівка
  • 07.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Остер-Євминка,  Остер-Крехаїв
  • 07.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -  м.Мена-смт Макошино      
  • 07.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -  Ніжин- Григоро-Іванівка
  • 07.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  с.Сновянка, с.Брусилів, с.Боромики,Чернігів
  • 07.02.2017 (з 10:00 до 10:30) -  Н.Сіверський-  Лоска
  • 07.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Ріпки-Замглай
  • 07.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Н.Сіверський -  Дробишів
  • 07.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -  м.Чернігів
  • 08,09.02.2017 (з 09:30 до 16:30) -  смт.Сосниця
  • 08.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -   Ладан - Подище   
  • 08.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -    Ріпки-Ловинь
  • 08.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -  м.Носівка -с.Степові Хутори
  • 08.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -  м.Мена-с.Куковичі 
  • 08.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Ладан - Подище 
  • 09.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Семенівка — Миколаївка
  • 09.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Радомка-Чорний Ріг
  • 13.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -   Варва – Світличне
  • 13.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Ріпки-Даничі  
  • 13.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Чернігів-Редьківка
  • 13.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Остер-Морівськ, Морівськ-Максим
  • 13.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Горбове — Дегтярівка
  • 14.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Остер-Білики, Остер- Карпилівка
  • 14.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -   Чемер-Новий Шлях
  • 14.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -   с.Лосинівка — с.Перемога
  • 14.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -   м.Сосниця-с.Спаське    
  • 14.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -   с.Спаське   - с. Змітнів 
  • 15.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  м.Семенівка
  • 15.02.2017 (з 09:30 до 16:30) -   м.Чернігів
  • 15.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -   м.Сосниця-с.Лави  
  • 15.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -   с.Лави - с. Волинка
  • 15.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -   м. Носівка -с. Ганнівка
  • 15.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -   м.Семенівка
  • 15.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Пушкарі-Кезі
  • 16.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Ріпки-Убіжичі 
  • 16.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -   Пушкарі-Кезі
  • 16.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -   с. Волинка - с. Полісся
  • 16.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -   с. Волинка - с. Вільшани
  • 16.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -   Срібне – Савинці
  • 16.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Архипівка — Костобобрів
  • 20.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -   Ріпки-Грабів
  • 20.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -    Н.Сіверський -  Кирове
  • 20.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -    М.Коцюбинське-Ковпита, М.Коцюбинське-Дніпровське
  • 21.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  М.Коцюбинське-Пакуль, М.Коцюбинське-Левковичі
  • 21.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -   Козелець-Бригинці
  • 21.02.2017 (з 09:00 до 16:00) -  Талалаївка -Довгалівка
  • 21.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Городня-Хотівля 
  • 21.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Блистова- Орлівка, Блистова- Лоска
  • 22.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Тупичів-Невкля
  • 22.02.2017 (з 10:00 до 17:00) -  смт.Сосниця
  • 22.02.2017 (з 09:30 до 16:00) -  Бобровиця –Браниця
  • 22,23.02.2017 (з 09:30 до 16:30) -  смт.Сосниця
  • 23.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Солонівка-Старосілля
  • 23.02.2017 (з 10:00 до 16:00) -  Семенівка - Машево

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

18.03.2016

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом серпня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

№ з/п Місце проведення Вплив на послуги Дата та час проведення
4 5 6 7 11 12 13 14 18 19 20 21 25 26 27 28
1 Менський р-н, МКЛ 24/349 Мена-Данилівка, МКЛ 24/350 Данилівка-Садове Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Данилівка, с. Садове 09:00-16:00
2 Прилуцький р-н, МКЛ 24/441 Прилуки - Валки Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Валки 09:00-16:00
3 Менський р-н, МКЛ 24/351 Мена-Дягова Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Дягова 09:00-16:00
4 Менський р-н, МКЛ 24/352 Мена - Жовтневе Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Жовтневе 09:00-16:00
5 Н.Сіверський р-н, МКЛ 24/388 Н.Сіверський-Лісконоги, МКЛ 24/389 Лісконоги-Пушкарі, МКЛ 24/390 Пушкарі-К. Слобода Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Лісконоги, с. Пушкарі, с. К.Слобода 10:00-16:00
6 Ніжинський р-н, МКЛ 24/372 Ніжин-Безуглівка Відсутність послуг для аб. с. Безуглівка 08:00-16:00
7 Ріпкинський р-н, МКЛ24/502, Ріпки-м. Листвен Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. М.Листвен 09:00-16:00
8 Козелецький р-н МКЛ 24/102, Козелець-Олбин Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Олбин 09:00-16:00
9 Менський р-н, МКЛ 24/353 Мена-Ліски Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Ліски 09:00-16:00
10 Менський р-н, МКЛ24/340 Мена-Бірківка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Бірківка 09-00:16-00
11 Носівський р-н, МКЛ 24/416 Носівка-Мрин Відсутність послуг для аб.ТМЗК с. Мрин 08:00-16:00
12 Ріпкинський р-н, МКЛ 24/506, Ріпки-Пушкарі Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Пушкарі, с. Кезі 09:00-16:00
13 Менський р-н, МКЛ 24/356 Мена - Максаки Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Максаки 09:00-16:00
14 Чернігівський р-н, МКЛ 24/627, Чернігів-Ладинка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Ладинка, с. Серединка 09:00-16:00
15 Козелецький р-н, МКЛ 24/174 Козелець-Данівка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Данівка 09:00-16:00
16 Варвинський р-н, МКЛ 24/82 Варва - Леляки Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Леляки 09:00-16:00
17 Менський р-н, МКЛ 24/346 Мена - Городище Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Городище 09:00-16:00
18 Менський р-н, МКЛ24/334 Мена-Волосківці, МКЛ 24/335 Волосківці-Синявка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Волосківці, с. Синявка 09:00-16:00
19 Менський р-н, МКЛ 24/336 Мена - Степанівка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Степанівка 09:00-16:00
20 Н.Сіверський р-н, МКЛ 24/391 Н.Сіверський-Леньків, МКЛ 24/392 Леньків-Мамекине Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Леньків, с. Мамекине 10:00-16:00
21 Чернігівський р-н, МКЛ24/628, Ладинка-Серединка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Серединка 09:00-16:00
22 Новгород-Сіверський р-н, с. Печенюги Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Печенюги 10:00-15:00
23 Менський р-н, МКЛ 24/332 Березна - Бігач Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Бігач 09:00-16:00
24 Менський р-н, МКЛ 24/331 Березне-Ленінівка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Ленінівка 09:00-16:00
25 Ніжинський р-н, МКЛ 24/380 Ніжин- Колісники Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Колісники, с. Кукшин, с. Стодоли 08:00-16:00
26 Чернігівський р-н, МКЛ24/620, Чернігів-Ягідне Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Ягідне, с. Красне, с. Слобода, с. Вікторівка 09:00-16:00
27 смт.Талалаївка, вул.Радянська Відсутність послуг для 18 аб. ТМЗК та 9 аб. ШСД 09:00-16:00 09:00-17:00
28 Срібнянський р-н, МКЛ 24/585 Срібне - Поділ Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Поділ 09:00-16:00
29 Менський р-н , МКЛ 24/330 Березна-Локнисте Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Локнисте 09:00-16:00
30 Менський р-н , МКЛ 24/333 Березна-Миколаївка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Миколаївка 09:00-16:00
31 Чернігівський р-н, МКЛ24/624, Ягідне-Красне Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Красне, с. Слобода, с. Вікторівка 09:00-16:00
32 Ічнянський р-н, МКЛ 24/144 Ічня - Гмирянка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Гмирянка 09:00-16:00
33 Н.-Сіверський р-н, МКЛ24/407, Н.Сіверський-Шептаки, МКЛ 24/408 Шептаки-Чайкине Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Шептаки, с. Чайкине 10:00-16:00
34 Ріпкинський р-н, МКЛ24/505, Ріпки-Убіжичі Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Убіжичі 09:00-16:00
35 м. Варва, вул.Шевченко, КЛ ЗС8 (АТС-РШ6) Відсутність послуг для 85 аб. ТМЗК та 45 аб. ШСД 8:30-16:30 8:30-16:30
36 Прилуцький р-н, МКЛ 24/456 Прилуки - Заїзд Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Заїзд 09:00-16:00
37 Менський р-н, МКЛ 24/337 Мена-Стольне, МКЛ 24/338 Стольне-Семенівка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Стольне, с. Семенівка 09:00-16:00
38 Носівський р-н, МКЛ 24/430 Носівка-Козари Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Козари 08:00-16:00
39 Ріпкинський р-н, МКЛ24/504, Ріпки-Грабів Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Грабів 09:00-16:00
40 Талалаївський р-н, МКЛ 24/595 Талалаївка - Чернецьке Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Чернецьке, с. Березівка 09:00-16:00
41 Талалаївський р-н, с.Березівка, вул.Польова Відсутність послуг для 8 аб. ТМЗК 09:00-17:00
42 Городнянський р-н, МКЛ24/115, Городня-Конотоп Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Конотоп, с. В.Дирчин 09:00-16:00
43 Чернігівський р-н, МКЛ24/623, Ягідне-Слобода Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Слобода, с. Вікторівка 09:00-16:00
44 Менський р-н, МКЛ 24/342 Мена - Осьмаки, МКЛ 24/343 Осьмаки-Ушня Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Осьмаки с. Ушня 09:00-16:00
45 Бобровицький р-н, МКЛ 24/28 Бобровиця-Козацьке Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Козацьке 08:00-16:00
46 Ріпкинський р-н, МКЛ 24/493, Ріпки-Вишневе Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Вишневе 09:00-16:00
47 Чернігівський р-н, МКЛ24/626, Слобода-Вікторівка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Вікторівка 09:00-16:00
48 Ріпкинський р-н, МКЛ24/500, Ріпки-Голубичі, МКЛ24/501, Голубичи-Н.Українське Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Голубичи, с. Н.Українське 09:00-16:00
49 Менський р-н, МКЛ 24/341 Бірківка-Блистова Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Блистова 09:00-16:00
50 Семенівський р-н, МКЛ 24/522 Семенівка-Залізний Міст, МКЛ 24/523 Залізний Міст-Галаганівка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Залізний Міст, с. Галаганівка 10:00-16:00
51 Семенівський р-н, МКЛ 24/529 Семенівка-Жадове Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Жадове 10:00-16:00
52 Варвинський р-н, МКЛ 24/86 Озеряни - Мармизівка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Мармизівка 09:00-16:00
53 Бобровицький р-н, МКЛ 24/30 Бобровиця-Озеряни Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Озеряни, с. Щаснівка 08:00-16:00
54 Ічнянський р-н, 24/147 Ічня - Тишківка Відсутність послуг для аб. ТМЗК с. Тишківка 09:00-16:00

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі  незручності у  користуванні послугами у ці дні.

Дякуємо за розуміння.

16.02.2016

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом березня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

  • 03.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Олексіївщина, с. Бригінці, с. Петрівське
  • 03.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Подище
  • 03.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Стахорщина, с. Студінка, с. Кудлаївка
  • 03.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Сахутівка
  • 03.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Домашлин
  • 03.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Тютюнниця
  • 03.03.2016 (з 10:00-16:00) - смт. Замглай
  • 03.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Новий Білоус
  • 09.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Рудка
  • 09.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Лемеші, с. Кіпті
  • 09.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Малинівка
  • 09.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Кухарка
  • 09.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Охрамійовичі, с. Перелюб, с. Б.Слобода
  • 09.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Перелюб, с. Б.Слобода
  • 09.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Б.Слобода
  • 10.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Смолигівка
  • 10.03.2016 (з 08:00-16:00) - с. Крути
  • 10.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Іванівка
  • 10.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Забарівка
  • 10.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Олексндрівка
  • 10.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Буда
  • 10.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Андріївка, с. Жеведь
  • 14.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Ягідне, с. Красне
  • 14.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Блистова, с. Орлівка, с. Лоска
  • 14.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Лебединці
  • 14.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Вербичі
  • 15.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Данівка
  • 15.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Редьківка
  • 15.03.2016 (з 10:00-15:00) - с. Лоска, с. Слобідка
  • 15.03.2016 (з 08:30-16:30) - м. Щорс
  • 15.03.2016 (з 08:00-16:00) - с. Бурківка, с. Черняхівка
  • 15-16.03.2016 (з 08:30-16:00) - смт. Короп
  • 15.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Сядрино
  • 15.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Бречь
  • 15.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Савинки
  • 15-16.03.2016 (з 09:00-16:00, 09:00-17:00) - смт. Талалаївка
  • 15.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Ладинка, с. Серединка
  • 16.03.2016 (з 10:00-16:00) - смт. Олишівка
  • 16.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Скрипчин
  • 16.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Жукля
  • 16.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Козилівка
  • 16.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Рибинськ
  • 16.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Парафіївка
  • 16.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Смяч, с. Будище
  • 16.03.2016 (з 10:00-16:00) - смт. Любеч
  • 17.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Губичі, с. Неданчичі
  • 17.03.2016 (з 08:00-16:00) - с. Дослідне
  • 17.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Прогрес, с. Карповичі
  • 21.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Лизунівка, с. Печенюги, с. Попівка
  • 21.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Петруші, с. Великий Зліїв,с. Мохначі
  • 22.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Мохнатин, с. Довжик, с. Кувечичі
  • 22.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Прогрес, с. Красилівка, с. Підлісне
  • 22.03.2016 (з 08:30-16:30) - м. Щорс
  • 22.03.2016 (з 08:00-16:00) - с. Шлях Ілліча
  • 22.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Нехаївка, с. Рижки, с. Шабалинів
  • 22.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Шабалинів
  • 22.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Рижки
  • 22.03.2016 (з 10:00-15:00) - с. Блистова, с. Слобідка, с. Лоска, с. Орлівка
  • 22.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Сеньківка
  • 23.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Бірки, с. Котів
  • 23.03.2016 (з 10:00-15:00) - с. Чайкине, с. Полюшкине
  • 23.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Риботін
  • 23.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Сохачі
  • 23.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Крупичполе
  • 23.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Печенюги, с. Попівка
  • 23.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Ільмівка, с. Володимирівка
  • 23.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Слобода, с. Вікторівка
  • 24.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Кархівка, с. Ведильці, с. Мньов
  • 24.03.2016 (з 08:00-16:00) - с. Ярославка
  • 24.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Карильське, с. Червоне, с. Пролетарське
  • 24.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Червоне, с. Пролетарське
  • 24.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Пролетарське
  • 24.03.2016 (з 10:00-16:00) - смт. Тупичів, с. Невкля, с. Бурівка
  • 28.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Хоробичі, с. Деревини, с. Лемешівка
  • 29.03.2016 (з 10:00-16:00) - с. Конотоп, с. Великий Дирчин
  • 29.03.2016 (з 09:00-16:00) - с. Українське
  • 29.03.2016 (з 08:00-16:00) - с. Браниця

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі  незручності у  користуванні послугами у цей день.

Дякуємо за розуміння.

20.01.2016

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом лютого проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 03.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Григоро-Іванівка
  • 03.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Спаське, с. Змітнів, с. Конятин
  • 03.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Рудівка
  • 03.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - смт. Замглай
  • 03.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Дробишів
  • 04.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Миколаївка
  • 04.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Ловинь
  • 04.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Редьківка
  • 08.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Горбове, с. Дегтярівка
  • 08.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Косачівка, с.Тужар
  • 08.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Олешня
  • 08.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Новоселівка, с. Киселівка, с. Ульянівка
  • 09.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Перемога
  • 09.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Гнідинці
  • 09.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Даничі
  • 09.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Євминка, с. Крехаїв
  • 10.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Лави, с. Волинка, с. Вільшане, с. Полісся
  • 11.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Степові -Хутори
  • 11.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Кезі
  • 10-11.02.2016 (з 08:30 до 16:30) - смт.Сосниця
  • 11.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Снов'янка, с. Брусилів, с. Боромики
  • 11.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Костобобрів
  • 15.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Убіжичі
  • 15.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Кирове, с. Ларинівка
  • 16.02.2016 (з 00:00 до 03:00) - м.Чернігів
  • 16.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Ганнівка
  • 16.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Васьківці
  • 16.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Грабів
  • 16.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Морівськ, с. Максим
  • 17.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. М.Устя, В.Устя, Бутівка
  • 17.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Хотівля, с. Дроздовиця
  • 18.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Машеве
  • 18.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Ковпита, с. Дніпровське
  • 22.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Невкля
  • 22.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Орлівка, с. Лоска
  • 03.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Сергіївка
  • 23.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Великий Дирчин
  • 23.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Білики, с. Карпилівка
  • 23.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Пакуль, с. Левковичі
  • 24.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Браниця
  • 24.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Киріївка
  • 24-25.02.2016 (з 08:30 до 16:30) - смт.Сосниця
  • 25.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Старосілля
  • 25.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Чорний Ріг
  • 25.02.2016 (з 09:00 до 16:00) - с. Савинці

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

23.11.2015

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом грудня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 03.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Оніщенки, с.Малківка;
  • 08.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Кухарка;
  • 15.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Леляки;
  • 23.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Васьківці;
  • 24.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Довгалівка;
  • 28.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Нетяжине;
  • 07.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Попівка;
  • 09.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Орлівка;
  • 15 та 16.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Пушкарі, с.Кам'янська Слобода;
  • 22.12.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. См'яч, с.Будище;
  • 08.12.2015 (з 08:00 до 16:00) - с. Данино;
  • 10.12.2015 (з 08:00 до 16:00) -  с. Сальне;
  • 15.12.2015 (з 08:00 до 16:00) -  с. Дослідне;
  • 17.12.2015 (з 08:00 до 16:00) -  с. Плоске;
  • 23.12.2015 (з 08:00 до 16:00) -  с. Стара Басань;
  • 08-10.12.2015 (з 10:00 до 16:00) -  с.Cлобідка;
  • 15 та 16.12.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Дягова;
  • 08.12.2015 (з 08:30 до 16:30) - м. Н-Сіверський;
  • 14.12.2015 (з 08:30 до 16:30) - смт.Березна;
  • 03 та 07.12.2015 (з 08:30 до 16:30) - м. Мена;
  • 09.12.2015 (з 08:30 до 16:30) - с. Городище;
  • 10.12.2015 (з 08:30 до 16:30) - с.Семенівка;
  • 07.12.2015 (з 08:30 до 16:30) - с.Феськівка;
  • 08, 09, 16 та 17.12.2015 (з 08:30 до 16:30) - смт.Сосниця;
  • 14-17.12.2015 (з 08:30 до 16:30) - м.Борзна;
  • 08.12.2015 (з 08:30 до 16:30) - м.Корюківка;

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

26.10.2015

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом листопада проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 04.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - м.Донецьк;
  • 04.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Лісові Сороченці;
  • 04.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Сальне;
  • 04.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Охрамієвичі, Перелюб, Б.Слобода;
  • 05.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Безуглівка;
  • 05.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Охрамієвичі, Перелюб, Б.Слобода;
  • 05.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - смт.Березна;
  • 09-12.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - м.Корюківка;
  • 09.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - м. Мена;
  • 09-12.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - м.Семенівка;
  • 10.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Макіївка;
  • 10.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Дослідна;
  • 10.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Нехаївка, Шабалинів, Рижки;
  • 10 та 11.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - м. Н-Сіверський;
  • 11.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - м. Н-Сіверський;
  • 10-12.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - смт.Сосниця;
  • 11.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Жовтневе;
  • 11 та 12.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Нехаївка, Шабалинів, Рижки;
  • 12.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Никонівка;
  • 12.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - смт.Березна;
  • 12.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Коломійцівка;
  • 16.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - смт.Березна;
  • 16 та 17.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Шабалинів;
  • 17.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Припутні, с.Дорогінка;
  • 17.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - смт.Березна;
  • 17.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Щаснівка;
  • 18, 19 та 23.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - м. Мена;
  • 18.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Шабалинів;
  • 19.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Ярославка;
  • 23.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Гужівка, с.Івангород;
  • 23-25.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Пролетарське;
  • 25.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Петькове;
  • 26.11.2015 (з 08:00 до 16:00) - с.Охрамієвичі, Перелюб, Б.Слобода;

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

24.08.2015

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом вересня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 03.09.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Горностаївка;
  • 03.09.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Жовтневе;
  • 03.09.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Архипівка, с.Олександрівка, с.Костобобрів;
  • 03.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Охіньки;
  • 07.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Богдани;
  • 07.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Грем'яч, с. Михальчина Слобода;
  • 07.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Жовтневе;
  • 07.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Вороб'ївка, с. Б.Вороб'ївка, с. Бучки;
  • 08.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Жовтневе;
  • 08.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Ловинь;
  • 08.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Колісники, с.Кукшин, с.Стодоли;
  • 08.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Косачівка, с. Тужар;
  • 09.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Покошичі;
  • 09.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Талалаївка;
  • 09.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Сиберіж, с. Гучин, с. В.Вісь;
  • 10.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Лебединці;
  • 10.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Покошичі;
  • 10.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Лихолітки;
  • 10.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Костобобрів;
  • 14.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Грем'яч, с. Михальчина Слобода;
  • 14.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Городня;
  • 14.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Губичі, с. Неданчичі;
  • 14.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Максим;
  • 14.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Козилівка;
  • 15.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Вороб'ївка, с. Б.Вороб'ївка, с. Бучки;
  • 15.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - м. Мена;
  • 15.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Болотниця;
  • 15.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Макіївка, с.Пустотино;
  • 15.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Козилівка;
  • 15.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Бригинці, с. Петрівське;
  • 16.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Лихачів;
  • 16.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Неданчичі;
  • 16.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Білики;
  • 16.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Козилівка;
  • 17.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Костобобрів;
  • 17.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Удайці;
  • 17.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Конятин;
  • 21.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - смт.Березна;
  • 21.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Макишин;
  • 21.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Б.Вороб'ївка, с. Бучки;
  • 21.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - смт. Понорниця;
  • 22.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Свидовець, c.Олександрівка;
  • 22.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - смт. Понорниця;
  • 23.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Вороньки, c. Веприк;
  • 23.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - смт. Понорниця;
  • 23.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Крехаїв;
  • 23.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - смт. Понорниця;
  • 23.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Олександрівка;
  • 23.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Гніздище;
  • 28.09.2015 (з 09:00 до 16:00) - смт. Понорниця;

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

20.07.2015

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом серпня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 05.08.2015 (з 08:00 до 16:00) - с. Мала Кошелівка, с.Велика Кошелівка, сДуболугівка;
  • 05.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Задеріївка;
  • 05.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Івківці, с.Голубівка;
  • 05.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Чайкине;
  • 05 та 06.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Ушня;
  • 06.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Радуль;
  • 10.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Студінка, с. Кудлаївка;
  • 10.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Вербівка;
  • 10.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Сираї, с.Омельянів;
  • 10 та 11.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Блистова;
  • 11.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Велика Вісь;
  • 11.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Велика Дівиця, с.Петрівка;
  • 11.08.2015 (з 08:00 до 16:00) - с. Черняхівка, с.Бурківка;
  • 11.08.2015 (з 08:30 до 16:30) - м. Мена;
  • 12.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Кезі;
  • 12.08.2015 (з 08:30 до 16:30) - смт.Березна;
  • 12.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Атюша;
  • 13.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Євминка;
  • 13.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Атюша;
  • 13.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Прогрес, с. Карповичі;
  • 13.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - смт. Любеч;
  • 13.08.2015 (з 08:00 до 16:00) - с. Степові Хутори, с.Рівчак  Степанівка;
  • 17.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Б.Вороб'ївка;
  • 17.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Бутівка;
  • 17.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Нехаівка, с.Шаболинів, с.Рижки;
  • 18.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Нехаівка, с.Шаболинів, с.Рижки;
  • 18.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Ільмівка;
  • 18.08.2015 (з 08:00 до 16:00) - с. Адамівка,  с.Держанівка;
  • 19.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Куликівка;
  • 19.08.2015 (з 08:00 до 16:00) - с. Піски, с.Соколівка;
  • 20.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Тупичів;
  • 20.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Карповичі;
  • 20.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Леляки;
  • 20.08.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Морівськ;
  • 25.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Савинці;
  • 25.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Перелюб, с.Б.Слобода;
  • 25.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Великий Дирчин;
  • 26.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Карпилівка;
  • 26.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Перелюб, с.Б.Слобода;
  • 26.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Андріївка;
  • 26.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Новий Биків, с.Петрівка;
  • 27.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Перелюб, с.Б.Слобода;
  • 27.08.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Городня;

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

22.06.2015

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом липня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 06.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Подище;
  • 06.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Петруші, с. Мохначі, с. В.Зліїв;
  • 06.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Лизунівка, с. Попівка, с. Печенюги;
  • 07.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - c. Кропивне;
  • 08.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Галайбине;
  • 09.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Митченки;
  • 07.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Надинівка;
  • 07.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Мохначі;
  • 07.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Вільшане;
  • 08.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Володимирівка;
  • 08.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Вільшане;
  • 08.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Чемер, с.Н.Шлях, с.Хрещате;
  • 08.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Попівка;
  • 09.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Хрещате, с. Н.Шлях;
  • 09.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Гніздище;
  • 09.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Машеве;
  • 09.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Кухарка;
  • 13.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Н.Шлях;
  • 14.07.2015 (з 00:00 до 08:00) - м.Ніжин;
  • 14.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Зліїв;
  • 14.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Шептаки, с. Чайкине;
  • 14.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Лебединці;
  • 14.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. В.Устя, с. Бутівка;
  • 14.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Смоляж;
  • 15.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. В.Устя, с. Бутівка;
  • 15.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Курінь;
  • 16.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Лемешівка;
  • 16.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. З.Міст, с. Галаганівка;
  • 16.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Степанівка;
  • 20.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Студінка, с. Кудлаївка;
  • 20.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Старосілля;
  • 20.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Українське;
  • 20.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Халімонове;
  • 21.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Ставицьке, с. Патюти;
  • 21.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Авдіївка;
  • 21.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Прачі;
  • 22.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Гучин;
  • 22.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Патюти;
  • 22.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Авдіївка;
  • 23.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Городище;
  • 23.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. В.Листвен;
  • 23.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Авдіївка;
  • 23.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Парафіївка;
  • 23.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Олександрівка;
  • 27.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Н.Українське;
  • 27.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Полісся;
  • 27 та 28.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Воробївка, с. Б.Воробївка;
  • 22.07.2015 (з 00:00 до 08:00) - смт Козелець;
  • 28.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Полісся;
  • 28.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Крупичполе;
  • 28.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Фастівці;
  • 28.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Полісся;

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

22.06.2015

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом липня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 06.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Подище;
  • 06.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Петруші, с. Мохначі, с. В.Зліїв;
  • 06.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Лизунівка, с. Попівка, с. Печенюги;
  • 07.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - c. Кропивне;
  • 08.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Галайбине;
  • 09.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Митченки;
  • 07.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Надинівка;
  • 07.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Мохначі;
  • 07.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Вільшане;
  • 08.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Володимирівка;
  • 08.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Вільшане;
  • 08.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Чемер, с.Н.Шлях, с.Хрещате;
  • 08.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Попівка;
  • 09.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Хрещате, с. Н.Шлях;
  • 09.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Гніздище;
  • 09.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Машеве;
  • 09.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Кухарка;
  • 13.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Н.Шлях;
  • 13.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Печенюги;
  • 14.07.2015 (з 00:00 до 08:00) - м.Ніжин;
  • 14.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Зліїв;
  • 14.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Шептаки, с. Чайкине;
  • 14.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Лебединці;
  • 14.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. В.Устя, с. Бутівка;
  • 14.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Смоляж;
  • 15.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. В.Устя, с. Бутівка;
  • 15.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Курінь;
  • 16.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Лемешівка;
  • 16.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. З.Міст, с. Галаганівка;
  • 16.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Степанівка;
  • 20.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с.Студінка, с. Кудлаївка;
  • 20.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Старосілля;
  • 20.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Українське;
  • 20.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Халімонове;
  • 21.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Ставицьке, с. Патюти;
  • 21.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Авдіївка;
  • 21.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Прачі;
  • 22.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Гучин;
  • 22.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Патюти;
  • 22.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Авдіївка;
  • 23.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Городище;
  • 23.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. В.Листвен;
  • 23.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Авдіївка;
  • 23.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Парафіївка;
  • 23.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Олександрівка;
  • 27.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Н.Українське;
  • 27.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Полісся;
  • 27 та 28.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Воробївка, с. Б.Воробївка;
  • 21.07.2015 (з 00:00 до 08:00) - смт Козелець;
  • 28.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Полісся;
  • 28.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Крупичполе;
  • 28.07.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Фастівці;
  • 29.07.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Полісся;

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

20.04.2015

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом травня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 07.05.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Олександрівка;
  • 07.05.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Рибінськ;
  • 07.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Рудівка;
  • 07.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - смт Дмитрівка;
  • 07.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Малинівка;
  • 07.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Кіпті;
  • 12.05.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Студінка, с.Кудлаївка;
  • 12.05.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Рибінськ;
  • 12.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Гнідинці;
  • 12.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - смт Дмитрівка;
  • 12.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Редьківка;
  • 12.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Хмільниця;
  • 12.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Роїще;
  • 12.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Савин;
  • 13.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Стахорщина, с. Студінка, с.Кудлаївка;
  • 13.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Волосківці, с.Синявка;
  • 13.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Васьківці;
  • 13.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. В.Загорівка;
  • 13.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Т.Шевченка;
  • 14.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Тиниця;
  • 14.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Архипівка, с.Олександрівка;
  • 14.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Волосківці, с.Синявка;
  • 14.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Шибиринівка, с.Жукотки, с.Пльохів;
  • 18.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Халімонове;
  • 18.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Вороб'ївка;
  • 18.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Миколаївка;
  • 18.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Хоробичі, с. Лемешівка, с.Деревини;
  • 18.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Лемеші;
  • 18.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Сергіївка;
  • 19.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Погорільці, с.Радомка;
  • 19.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Миколаївка;
  • 19.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Радомка, с.Ч.Ріг;
  • 19.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Носелівка;
  • 19.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Сеньківка;
  • 19.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Рiвнопiлля;
  • 20.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Курінь;
  • 20.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Халявин;
  • 21.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Слобідка;
  • 21.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Ч.Ріг;
  • 21.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Плиски, с.Петрівка;
  • 21.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Жукотки;
  • 25.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Савинці;
  • 25.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Омбиш;
  • 25.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Лоска;
  • 25.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Олексiiвщина;
  • 26.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Веселе;
  • 26.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Слобідка;
  • 26.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Смяч;
  • 26.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с.Левковичі;
  • 27.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Берестовець;
  • 27.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Терехівка, с.Петрушин;
  • 27.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Слобідка;
  • 27.05.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Грем'яч.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

15.02.2015

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом березня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 04.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - смт. Замглай;
  • 04.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Домашлин;
  • 04.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Сахутівка;
  • 04.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Тютюнниця;
  • 04.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Григоро-Іванівка;
  • 04.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Івківці, с. Голубівка;
  • 05.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Богдани;
  • 05.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Фастівці;
  • 05.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Малинівка;
  • 05.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Смолигівка;
  • 05.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Стахорщина, с. Студінка, с. Кудлаївка;
  • 05.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Рудка;
  • 05.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Новий Білоус;
  • 05.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Олексіївщина, с. Бригінці, с. Петрівське;
  • 05.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Талалаївка;
  • 10.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Шлях Ілліча;
  • 10.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Галайбине;
  • 10.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Білорічиця, с. Знам'янка;
  • 10.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Вербичі;
  • 10.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Мохнатин, с. Довжик, с. Кувечичі;
  • 10.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Лемеші, с. Кіпті;
  • 11.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Охрамієвичі, с. Перелюб, с. Білошицька Слобода;
  • 11.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Наумівка;
  • 11.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Блистова, с. Лоска, с. Орлівка;
  • 11.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Піски;
  • 12.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Козари;
  • 12.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Головеньки, с. Нові Млини;
  • 12.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Карпилівка, с. Лебединці;
  • 12.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Данівка;
  • 12.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Скрипчин;
  • 12.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Хоробичі, с. Деревини, с. Лемешівка;
  • 12.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Андріївка, с. Жеведь;
  • 16.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Прогрес, с. Карповичі;
  • 16.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Ягідне, с. Красне;
  • 16.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Слобода, с. Вікторівка;
  • 16.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - смт. Тупичів, с. Невкля, с. Бурівка;
  • 16.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Линовиця, с. Удайці, с. Нова Гребля;
  • 17.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Лизунівка, с. Печенюги, с. Попівка;
  • 17.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Рибінськ;
  • 17.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Козилівка;
  • 17.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Сядрине;
  • 17.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Жукля;
  • 17.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Ільмівка, с. Володимирівка;
  • 17.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Прогрес, с. Красилівка, с. Підлісне;
  • 17.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Марківці;
  • 17.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Тиниця;
  • 17.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Лісові Сороченці, с. Полова, с. Колісники;
  • 19.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - смт. Олишівка;
  • 19.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Ладинка, с. Серединка;
  • 19.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Конотоп, с. Великий Дирчин;
  • 19.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Олександрівка;
  • 19.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Забарівка;
  • 19.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Буда;
  • 19.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Хотіївка, с. Тимоновичі;
  • 19.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Ярославка;
  • 19.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Іванівка;
  • 19.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Васьківці;
  • 23.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Кархівка, с. Ведильці, с. Мньов;
  • 23.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - смт. Любеч;
  • 23.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Смош, с. Ряшки;
  • 24.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Губичі, с. Неданчичі;
  • 24.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Редьківка;
  • 24.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Халімонове;
  • 24.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Канівщина, с. Рудівка;
  • 24.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Бірки, с. Котів;
  • 24.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Сеньківка;
  • 24.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Риботин, с. Сохачі;
  • 24.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Нехаївка, с. Шабалинів, с. Рижки;
  • 24.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. См'яч, с. Будище;
  • 25.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Нові Млини;
  • 25.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - смт. Линовиця;
  • 26.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Карильське, с. Червоне, с. Пролетарське;
  • 26.03.2015 (з 10:00 до 16:00) - с. Петруші, с. Великий Зліїв, с. Мохначі;
  • 26.03.2015 (з 09:00 до 15:00) - с. Городище;
  • 26.03.2015 (з 09:00 до 16:00) - с. Подище.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

21.10.2014

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом листопада проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 05, 06, 11-13.11.2014, 17-20.11.2014 (з 08:30 до 16:30) - м. Носівка;
  • 10-13.11.2014 (з 09:00 до 16:30) - м. Прилуки;
  • 25.11.2014 (з 01:00 до 05:00) - м. Чернігів.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

07.10.2014

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом жовтня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  
  • 21.10.2014 (з 01:00 до 03:00) - м. Чернігів.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у цей день.

25.07.2014

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом серпня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  

  • 18-21.08.2014 (з 09:00 до 16:30) - м. Прилуки;
  • 05 та 06.08.2014 (з 09:00 до 17:00) - с. Грузевиця.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

25.06.2014

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом липня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  

  • 02.07.2014 (з 08:00 до 17:00) - м. Мена;
  • 07-11.07.2014, 14-18.07.2014, 21-25.07.2014 (з 08:30 до 16:30) - м. Прилуки.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у цей день.

18.04.2014

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом травня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  

  • 19-23.05.2014 (з 08:00 до 17:00) - м. Семенівка.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

26.03.2014

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом квітня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  

  • 07-11.04.2014 - м. Прилуки;
  • 14-17.04.2014 - м. Носівка;
  • 09 та 15.04.2014 - м. Ніжин;
  • 09.04.2014 - м. Ріпки; 
  • 17.04.2014 - м. Чернігів.   

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

11.03.2014

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом березня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.  

  • 20.03.2014 - с. Мала Дівиця;
  • 27.03.2014 - м. Чернігів.  

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

28.01.2014

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом лютого проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах. 

  • 05.02.2014 - м. Чернігів;
  • 18.02.2014 - на мережах Чернігівської області.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі незручності у користуванні послугами у ці дні.

Дякуємо за розуміння.

23.10.2013

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом листопада проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

  • 05.11.2013 - м. Ніжин.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі  незручності у  користуванні послугами у цей день.

Дякуємо за розуміння.

24.09.2013

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом жовтня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

  • 03.10.2013 - м. Ніжин
  • 29.10.2013 - на мережах Чернігівської області.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі  незручності у  користуванні послугами у ці дні.

Дякуємо за розуміння.

20.08.2013

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом вересня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

  • 09-13 та 23-27.09.2013 - м. Прилуки.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі  незручності у  користуванні послугами у ці дні.

Дякуємо за розуміння.

19.07.2013

До уваги абонентів!

Інформуємо вас, що протягом серпня проводитимуться планові ремонтно-налагоджувальні роботи на телекомунікаційних мережах.

  • 06 та 15.08.2013 - на мережах Чернігівської області;
  • 06-09 та 13-16.08.2013 - м. Прилуки.

Приносимо свої вибачення за можливі короткотривалі  незручності у  користуванні послугами у ці дні.

Дякуємо за розуміння.


Чернігівська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Чернiгiв, 14000, проспект Миру, 28

Зворотний зв'язок